WP Desk – wtyczki do WooCommerce

Najlepsze wtyczki dla Twojego sklepu WooCommerce. Chcesz wiedzieć jak wykorzystać potencjał platformy? Sprawdź nasze wtyczki i zbuduj lepszy sklep internetowy.

 • Kilkadziesiąt wtyczek niezbędnych do efektywnego prowadzenia sklepu
 • Dbałość o relacje
 • Wsparcie profesjonalistów

Sprawdź ofertę

WP Desk to polska firma, zbudowana od podstaw w oparciu o działalność lokalnych twórców. W odróżnieniu od globalnych firm, oferujących podobne rozwiązania, w naszych produktach uwzględniamy specyfikę polskiego rynku e-commerce – jego możliwości, ograniczenia i regionalizm.

 

Lider rozwiązań dla sklepu WooCommerce

WP Desk jest niekwestionowanym liderem sprzedaży rozwiązań dla platformy WooCommerce w Polsce. Nasza oferta obejmuje największy wybór produktów tego typu, a dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu i troskliwej obsłudze klientów udało nam się nawiązać kilka tysięcy trwałych relacji biznesowych.

Tworzymy wtyczki do WooCommerce, które są ściśle dopasowane do potrzeb sklepów internetowych w oparciu o platformę WordPress. Wtyczki WooCommerce pozwalają uruchomić sklep internetowy oraz skutecznie go rozwijać i zwiększyć sprzedaż.

 

W WordPressie jesteśmy od lat

Od momentu powstania WooCommerce jesteśmy z nim związani. Co więcej, jako oficjalni tłumacze polskiej wersji tej platformy e-commerce, aktywnie wspieramy jego rozwój. 

Znamy doskonale potrzeby użytkowników WooCommerce, wiemy jak ważna jest funkcjonalność sklepu internetowego i jego dopasowanie do aktualnych wymagań rynkowych – dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć wtyczki WooCommerce, które są doskonale dopasowane go potrzeb sklepów internetowych.

 

Możesz liczyć na nasze wsparcie w rozwoju swojego sklepu

Zespół obsługi klienta WP Desk składa się z kilkunastu osób, których głównym zadaniem jest zapewnienie szczęścia naszym klientom. Nasi specjaliści z działu obsługi klienta, zwani Happiness Engineers, są doskonale zaznajomieni z naszymi produktami, ich możliwościami oraz planami rozwoju. Służą swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc naszym klientom wybrać najpotrzebniejsze pluginy i osiągnąć sukces.

 

Wtyczki WooCommerce – rodzaje

Uruchomienie sklepu na WordPressie, dzięki wtyczce WooCommerce to pierwszy krok. Później sklep WooCommerce będzie potrzebował kolejnych pluginów, które pozwolą Ci na dopasowanie sklepu do swoich potrzeb.

W naszym katalogu jest wtyczka WooCommerce, która aktywuje wybrany system płatności internetowych. Dzięki niemu sklep pozwala klientom płacić za zamówione produkty online. Nasze wtyczki obsługują różne bramki płatności – możesz wybrać tę, która najbardziej pasuje do twojej witryny. Bez względu na to którą wybierzesz – każdą z nich dodasz w sklepie w łatwy sposób.

Inna wtyczka pozwala zoptymalizować sklep pod kątem wyszukiwarek, inna umożliwia stworzenie listy mailingowej, a jeszcze inna pozwala sklepowi internetowemu sprawnie zarządzać dostawą produktów zamówionych przez klientów lub kontrolować stan magazynowy

 

Jak jest najpopularniejsza wtyczka?

WooCommerce to bardzo elastyczne narzędzie, a najważniejsze wtyczki WooCommerce to te, które najbardziej są potrzebne w twoim sklepie WooCommerce. Nie ma jednego słusznego wyboru dla każdego sklepu internetowego.

Jeśli chcesz stworzyć sklep internetowy na bazie WordPressa, a później sukcesywnie go rozwijać i zwiększać sprzedaż – skorzystaj z naszego wsparcia. Pomożemy Ci wybrać wtyczki, które są naprawdę potrzebne w twoim sklepie internetowym. Wybierając nas na swojego partnera, możesz w szybki i prosty sposób rozpocząć sprzedaż przez internet.

 • Wtyczki WooCommerce
 • Wsparcie profesjonalistów od sklepów WooCommerce
 • Doskonała znajomość lokalnych realiów e-commerce
 • Wieloletnie doświadczenie w pracy z platformą WooCommerce
 • Wtyczki do zwiększenia sprzedaży
 • Specjalizacja w platformie WordPress
 • Wtyczka WooCommerce Płatności
 • Wtyczka WooCommerce Księgowość
 • WooCommerce image zoom
 • WooCommerce PDF invoices

WP Desk – wtyczki do WooCommerce

Sprawdź ofertę

 • Kilkadziesiąt wtyczek niezbędnych do efektywnego prowadzenia sklepu
 • Dbałość o relacje
 • Wsparcie profesjonalistów