Konto firmowe w Alior Banku

iKONTO BIZNES w Alior Banku – rachunek firmowy pełen korzyści. Załóż darmowe konto firmowe i ciesz się dodatkowymi korzyściami.

  • Do 1500 zł za aktywne bankowanie
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta podstawowego
  • 0 zł za dostęp do aplikacji księgowej na zafirmowani.pl

Sprawdź ofertę

Załóż konto firmowe iKONTO BIZNES i zyskaj nawet 1500 ZŁ

Jeśli jeszcze nie masz konta firmowego – najwyższy czas to zmienić. Zwłaszcza, że teraz na założeniu konta firmowego możesz dużo zyskać. Ile dokładnie? Aż 1750 zł!

Nie dość, że założenie konta firmowego kosztuje 0 zł, to jeszcze na start otrzymasz od Alior Banku 250 zł.

To nie wszystko. Za aktywne prowadzenie konta firmowego i korzystanie z karty płatniczej możesz otrzymać premię do 1500 zł rocznie.

 

Najlepsze konto firmowe dla jednoosobowej działalności gospodarczej

iKONTO BIZNES wygrywa ranking kont firmowych m.in. dlatego, że jest dopasowane do potrzeb osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i aktywnie korzystają z rachunku firmowego.

Prowadzenie konta nic nie kosztuje, masz dostęp do bankowości internetowej, możesz swobodnie realizować transakcje bezgotówkowe i korzystać z wielu darmowych operacji.

Konto firmowe pozwala na swobodne korzystanie z bankomatów np. w oddziale banku Alior Bank. Więcej informacji o usłudze znajdziesz na tej stronie internetowej banku.

  • Darmowe prowadzenie rachunku firmowego
  • do 1500 zł premii za regularne bankowanie
  • 10% zwrotu za zakupy na stacjach paliw z kartą z Plusem (do 200 zł mies.)

Jak otworzyć konto firmowe?

Przed założeniem konta, skompletuj dane osobiste i firmowe, których będziesz potrzebować zakładając konto (np. NIP). Konto dla firm możesz założyć online, korzystając ze specjalnego formularza udostępnianego przez Alior Bank.

Zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych kontaktowych, danych firmowych, danych osobowych, następnie o wybór produktów (wybierz firmowe konto), potwierdzenie oświadczeń. Na końcu zobaczysz podsumowanie, jeśli wszystkie się będzie zgadzać, przejdziesz do podpisania umowy na konto firmowe.

 

Interesuje Cię też konto osobiste?

Alior Bank ma w swojej ofercie zarówno prowadzenie konta firmowego, jak i konta prywatnego. W przypadku kont osobistych również obowiązują ciekawe oferty specjalne. Na stronie internetowej banku znajdziesz materiały opisujące rachunki firmowe, oraz informacje dotyczące kont prywatnych (w tym kont walutowych).

 

Sprawdź aplikację mobilną Alior Banku

Dzięki aplikacji mobilnej prowadzenie konta będzie jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Korzystając z bankowości internetowej w swoim telefonie, w prosty sposób zlecisz przelew do urzędu skarbowego, przelewy wewnętrzne (do innego własnego konta), dowolne przelewy krajowe; sprawdzisz historię płatności kartą, oraz prześledzisz wszystkie zmiany na rachunku bieżącym.

Konto firmowe w Alior Banku

Sprawdź ofertę

  • Do 1500 zł za aktywne bankowanie
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta podstawowego
  • 0 zł za dostęp do aplikacji księgowej na zafirmowani.pl