System CRM – ASARI

ASARI CRM to idealne rozwiązanie dla zespołów sprzedaży, które chcą zwiększyć efektywność pozyskiwania i utrzymania klientów oraz wprowadzić wydajność pracy na wyższy poziom.

 • darmowa wersja próbna
 • zarządzanie firmą i zespołem z dowolnej lokalizacji
 • proste wdrożenie CRM

Sprawdź ofertę

Funkcje systemu CRM

Customer relationship management to system wyposażony w wiele przydatnych funkcji, które pomagają dotrzeć do potencjalnych klientów oraz zapewnić należytą obsługę klienta.

Program CRM usprawnia lejek sprzedaży i automatyzuje powtarzalne zadania – zapewnia elastyczność w prowadzeniu niestandardowych działań sprzedażowych, pomaga w zarządzaniu relacjami z klientami i usprawnia przepływ informacji. Planowanie zadań staje się znacznie prostsze – m.in. dlatego każdej firmie system CRM jest potrzebny.

Ponadto oprogramowanie CRM ma wbudowane narzędzie do tworzenia dokumentów, które umożliwia generowanie dokładnych i profesjonalnych materiałów ofertowych w zaledwie kilka minut – pomaga w ten sposób szybciej osiągać cele sprzedażowe i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Automatyzacja sprzedaży i inne funkcjonalności CRM pozwalają zespołowi skupić się na zadaniach o wysokiej wartości, podczas gdy powtarzalne czynności dzieją się same.

W ASARI CRM znajdziesz także funkcję do tworzenia szablonów e-mail, które możesz wykorzystać w newsletterach, akcjach marketingowych i codziennej komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Marketing automation to technologia, z której warto korzystać, bo pozwala przyspieszyć procesy sprzedażowe i marketingowe.

Ponadto nasz program CRM ma narzędzia dla managerów, które pozwolą na zwiększenie efektywności poprzez skuteczniejsze zarządzanie firmą i pracownikami. System zarządzania pozwala sprawdzać ich wydajność i postępy w pracy.

Unowocześnij proces sprzedaży w twojej firmie i osiągnij sukces z naszym systemem Customer relationship management. Pracuj mobilnie z każdego miejsca dzięki aplikacji na Android i iOS. Przetestuj program ASARI CRM za darmo – to system stworzony dla firm takich, jak Twoja.

 

Aplikacja CRM dla zespołów sprzedaży

ASARI CRM wprowadza procesy sprzedaży na wyższy poziom i zwiększa produktywność zespołów handlowych. Z naszym systemem CRM stworzysz niestandardowe procesy sprzedaży, rozszerzy się twoja baza kontrahentów, umocnisz relację z danym klientem i stworzyć pracownikom dobre warunki do rozwoju w twojej firmie. W ASARI CRM możesz automatycznie wyliczać oferty i szybko odpowiadać na zapytania pracując z biura i mobilnie.

 

Zarządzanie relacjami z klientami i zespołem z dowolnego miejsca

Wdrożenie systemu CRM jest bardzo proste. ASARI CRM jest dostępny w wersji na komputer i mobilnej, więc z dowolnego miejsca możesz zarządzać wszystkim. Bez problemu zlecisz zadania pracownikom, sprawdzisz postępy oraz omówisz temat klientów, w ty szanse sprzedaży.

Funkcje CRM umożliwiają również wystawianie faktur oraz sprawdzanie, czy płatności zostały uregulowane. Dzięki temu, że ASARI CRM działa mobilnie, to z poziomu smartfona masz dostęp do dokładnie tych samych narzędzi, co na komputerze. Zachowujesz tym samym pełną funkcjonalność systemu CRM i możesz szybko oraz w każdym momencie profesjonalnie obsługiwać klienta – pracując z dowolnej lokalizacji.

Z ASARI CRM sprawdzisz wydajność każdego działu w swojej firmie. System pozwala zarządzać zadaniami w czasie rzeczywistym – kontakt telefoniczny czy wiadomości e mail do pracowników nie są konieczne. Z dowolnego miejsca masz dostęp do bazy kontaktów, kontrahentów, szans sprzedażowych, zaawansowanych raportów , narzędzi do zarządzania czasem pracy i wielu innych. Wybierz ASARI Sp i wprowadź firmę w XXI wiek.

 

System, który dopasujesz do własnych potrzeb

ASARI CRM umożliwia tworzenie własnych pulpitów pracy, pól do zbierania niezbędnych danych i dostosowanie funkcji do specyfiki działania Twojej firmy i jej potrzeb. Zbudujesz nie tylko indywidualne procesy sprzedażowe, ale też spersonalizowane raporty, które dostarczą Ci informacje o każdym aspekcie działania Twojego przedsiębiorstwa i uporządkują pracę zespołu. Wszystkie funkcje systemy CRM mogą zostać dostosowane do potrzeb firmy.

W naszym systemie CRM możesz tworzyć automaty, które same poinformują handlowca o kontakcie z klientem, a także w czytelny sposób przedstawią procesy wewnętrzne toczące się w firmie. Dzięki temu obsługa klienta stanie się łatwiejsza, Twój zespół oszczędzi cenny czas i będzie mógł go przeznaczyć na istotniejsze zadania – odnoszące się np. do zarządzania relacjami.

 

Możliwość tworzenia profesjonalnych materiałów ofertowych

Kreator Dokumentów w ASARI CRM to narzędzie, które umożliwia szybkie i łatwe tworzenie materiałów handlowych i innych potrzebnych dokumentów. Dzięki niemu wyposażysz się w estetyczne i przyciągające wzrok oferty, broszury i prospekty, którym klient nie pozostanie obojętnym. W naszym systemie przygotujesz również umowy dot. usług, dokumenty wewnętrzne i wdrożeniowe. Program daje możliwość automatycznej personalizacji dokumentów – oszczędza w ten sposób czas pracowników i usprawnia procesy sprzedażowe, co przekłada się na większą liczbę transakcji.

 

Szablony maili i automatyzacja marketingu

System klasy CRM pozwala tworzyć dowolne szablony e-mail jak np. newslettery, wiadomości powitalne, informacje o promocji, czy zapraszające do skorzystania z Twojej oferty handlowej. Nowy klient w bazie? ASARI CRM sam wysyła maile powitalne do klientów i zachęca do poznania Twoich usług czy produktów. To kolejne zadanie, które można wykreślić z listy obowiązków pracowników. System ma moduł automatycznych wiadomości, który wysyła spersonalizowane e-maile do klientów – pielęgnując Wasze relacje bez konieczności przeprowadzania czasochłonnych rozmów telefonicznych. Filozofia CRM zamyka się w kilku słowach – ułatwiać, przyspieszać, automatyzować.

 

Monitoruj kontakty telefoniczne z ASARI TRACKER

Monitor połączeń telefonicznych ASARI TRACKER to autorska aplikacja na smartfony z systemem Android stworzona specjalnie z myślą o pracy zdalnej. Jest ona w pełni zintegrowana z ASARI CRM, co pozwala na bezpośrednie przejście z jednej aplikacji do drugiej.

Narzędzie automatycznie zapisuje kontakty i rejestruje rozmowy w programie CRM. Poprawia komunikację zespołową oraz umożliwia śledzenie trasy pracowników przy pomocy geolokalizacji (z użyciem GPS). Aplikacja ułatwia pracę handlowcom, dzięki automatycznie pobieranym z ASARI CRM informacjom o rozmówcy. Umożliwia także dodawanie szans sprzedaży, notatek i oznaczanie źródeł pozyskania klientów.

 

Gwarancja wsparcia technicznego

Jeżeli obawiasz się wdrożenia systemu CRM – nie musisz. Jesteśmy specjalistami od rozwiązań CRM i zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia systemu CRM w firmie naszego partnera. Możemy również przeszkolić wszystkich użytkowników systemu CRM, tak by dany pracownik był w stanie wykorzystać wszystkie możliwości systemu CRM i mógł dbać o relacje z klientami. Nasze oprogramowanie przyniesie twojej firmie zmiany, której szukasz. Ta zmiana przełoży się na zadowolenie pracowników, wzrost liczby klientów i transakcji.

 • oprogramowanie CRM dla firm
 • zarządzanie relacjami z klientami
 • profesjonalny zespół sprzedaży
 • automatyzacja sprzedaży i marketingu
 • narzędzia marketingowe
 • program dla biur nieruchomości

System CRM – ASARI

Sprawdź ofertę

 • darmowa wersja próbna
 • zarządzanie firmą i zespołem z dowolnej lokalizacji
 • proste wdrożenie CRM