Administracja

W tej kategorii znajdziesz usługi i produkty, które pomogą Ci zapanować nad formalnościami, takimi jak sporządzanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sklepu internetowego.

Administracja sklepu internetowego

Zarządzanie sklepem internetowym wymaga szerokiej wiedzy z wielu dziedzin. Z oczywistych względów nie możesz znać się na wszystkim, ale możesz skorzystać z wsparcia specjalistów, którzy pomogą Ci w codziennym kierowaniu sklepem internetowym.

Oferta obejmuje produkty i usługi związane z obsługą księgową sklepu internetowego, kredytami obrotowymi oraz dokumentacją, którą musi posiadać każdy sklep online.

 

Dokumentacja na zamówienie

Zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną każdy świadczący usługi drogą elektroniczną musi posiadać regulamin i udostępniać go każdorazowo przed zawarciem umowy o świadczenie takich usług.

Regulamin sklepu internetowego, polityka prywatności, polityka zwrotów – każdy z tych dokumentów powinien zawierać ściśle określone zapisy. Co więcej, wytyczne co do zawartości dokumentacji często się zmieniają.

Wynika to oczywiście ze zmieniającego się prawa – zarówno polskiego, jak i unijnego. Dlatego tak ważna jest regularna aktualizacja treści regulaminu i innych dokumentów organizujących współpracę na linii sklep – klient.

 

Usługi dla właścicieli sklepów internetowych

Decydując się na pomoc profesjonalistów, masz pewność, że dokumentacja w twoim sklepie internetowym będzie opracowana zgodnie z aktualnym prawem, kompletna i zrozumiała dla klientów, robiących zakupy na stronie sklepu. Wybrany przez Ciebie partner zadba o to, żeby regulamin zabezpieczał także twoje interesy, jako sprzedawcy. Specjaliści z Legal Geek są do twojej dyspozycji.

Regulamin jest niezbędny w sklepie internetowym – jest wymagany między innymi przez systemy płatności. Bez niego nie będziesz w stanie np. uruchomić płatności online, a tym samym umożliwić swoim klientom opłacania zamówień elektronicznie. To jeden z tych obszarów, których nie można pominąć, jeżeli chce się prowadzić e sklep.

 

Obsługa sklepów internetowych

Zarządzanie sklepem internetowym to również szereg innych zadań administracyjnych. Część z nich możesz powierzyć pracownikom, a część oddać w ręce zewnętrznych wykonawców. O ile właściciel jest odpowiedzialny za swój e sklep, o tyle część jego obowiązków z powodzeniem może wypełniać zewnętrzny specjalista.

W ramach usługi 'administracja sklepów internetowych' staramy się dostarczać rozwiązania, które w dużej mierze ułatwiają prowadzenie sklepów. Katalog dostępnych usług administracyjnych będzie przez nas sukcesywnie uzupełniany, byś mógł powierzyć każdy z istotnych obszarów w ręce profesjonalistów i dzięki temu mieć pewność, że twoja firma stoi na solidnych podstawach. 

 

O czym warto pamiętać?

Jeżeli szukasz konkretnej usługi, ale obecnie nie znajdujesz jej w naszych katalogu – skontaktuj się z nami, a postaramy się pozyskać do współpracy partnera, któremu będziesz mógł w tym zakresie zaufać. Dobieranie właściwych rozwiązań i współpracowników jest niezwykle ważne w kontekście stabilności biznesu i jego dalszego rozwoju.

W naszej ofercie usług dla e-commerce znajdziesz również usługodawców z dziedziny marketingu, finansowania, IT (np. monitoring sklepu internetowego) i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem dostępnych usług.

Wierzymy, że dzięki wsparciu profesjonalistów szybciej rozwiniesz swój biznes internetowy i umocnisz pozycję na rynku. Pamiętaj – nie wszystko musisz robić samodzielnie, czasami warto powierzyć część zadań innym, a samemu skupić się na strategii rozwoju firmy. 

  • Usługi dla e-commerce
  • Dokumentacja sklepu internetowego
  • Zarządzanie relacjami z klientami
  • Zamówienia, przesyłki, reklamacje
  • Kontrola rozliczeń na lini sklep – klienci – magazyn
  • Optymalizacja procesu wysyłki