Zostań naszym partnerem!

Poznaj wartość płynącą z uczestnictwa w naszym Programie Partnerskim 

Na czym to polega?

Dołącz do grona partnerów Autopay

Prezentując swoje usługi na naszym Marketplace, zyskujesz dostęp do rozbudowanej sieci klientów - między innymi kilkudziesięciu tysięcy sklepów internetowych korzystających z naszych płatności - z którymi możesz nawiązać korzystne relacje biznesowe. 

Nasz program partnerski jest stworzony z myślą o tworzeniu wartości dodanej dla obu stron - zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych Klientów. Będąc partnerem Autopay, możesz także polecać nasze rozwiązania swoim klientom lub odbiorcom.

Sprawdź, kto już został naszym partnerem!

Katalog partnerów

Dlaczego warto być partnerem Autopay?


Liczy się nie tylko biznes, na pierwszym miejscu są relacje

Widoczność - Twoje usługi zostaną zaprezentowane szerokiej grupie potencjalnych klientów zainteresowanych rozwiązaniami biznesu (przede wszystkim e-commerce).

Z naszych usług i produktów korzystają obecnie miliony osób, dziesiątki tysięcy sklepów internetowych, a także dziesiątki banków i innych usługodawców. Naszą stronę odwiedzają codziennie setki tysięcy osób z całego świata.

Wsparcie - oferujemy wsparcie naszych ekspertów na każdym etapie współpracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – jesteśmy z Tobą w kontakcie, a Twój opiekun udzieli Ci niezwłocznie wszystkich potrzebnych informacji. Wiemy, jak dużo zależy od właściwej komunikacji, dlatego staramy się, żeby ta wychodząca od nas była zawsze zrozumiała, uprzejma i na czas.

Rozwój - możliwość uczestnictwa w warsztatach, eventach i webinarach, które pomogą Ci rozwijać swoje kompetencje​​.

Często zdarza się, że nasze partnerstwo wychodzi poza pierwotne ramy i decydujemy się zrealizować razem całkowicie nowy projekt. Wielu naszych partnerów kontaktuje nas również z własnymi i w ten sposób siatka relacji się rozszerza, a wspólne możliwości rosną.

Relacje - program partnerski Autopay to nie tylko współpraca, ale budowanie silnych, długotrwałych relacji biznesowych​​.

Będąc partnerem Autopay, rozwijasz się nie tylko biznesowo, lecz również jako człowiek – poznajesz historie ludzi z różnych środowisk i branż, czerpiesz z ich doświadczeń i możesz tę nową wiedzę przenieść na własne życie, zarówno to zawodowe, jak i prywatne.

Skontaktuj się z nami!


Dołącz do sieci partnerów Autopay i rozwiń swój biznes

W 2022 roku za pośrednictwem naszych produktów dokonano około 600 mln transakcji. Obrót na usługach wyniósł ponad 40 mld zł, co odpowiada jednej trzeciej wartości całego polskiego rynku e-commerce. Ty też możesz mieć w tym swój udział.

Jeżeli interesuje Cię nasz Program Partnerski i chcesz dowiedzieć się więcej lub dołączyć do grona naszych partnerów – napisz do nas, a umówimy się na rozmowę.