Finansowanie dla e-commerce

Brutto.pl to zaufany serwis, który umożliwia pozyskanie finansowania dla firm w wysokości do 50 000 zł. Cały proces odbywa się w 100% online.

 • Wniosek online
 • Bez sprawdzania w BIK
 • Max. kwota: 50 000 zł

Sprawdź ofertę

Pozyskanie kapitału na rozwój firmy lub na rozpoczęcie działalności

Mając działalność gospodarczą, możesz pozyskać środki finansowe i przeznaczyć je na dowolny cel związanych z prowadzeniem firmy (podatki, wynagrodzenia, kredyty, wyposażenie, zakup produktów, montaż klimatyzacji w biurze) lub na inwestycje, np. w kompetencje pracowników.

Niektóre możliwości dofinansowania wiążą się z wieloma obostrzeniami, w przypadku funduszy pochodzących od Brutto.pl nie ma takich ograniczeń. Możesz swobodnie dysponować pozyskanymi środkami.

 

Prowadzisz firmę i nie masz czasu?

Jeśli tak, to spodoba Ci się, w jaki sposób Brutto.pl zaprojektowało cały proces. Każdy z etapów odbywa się w 100% przez internet, a informację o przyznaniu finansowania otrzymasz w ciągu kilkunastu minut. Umowę potwierdzasz specjalnym kodem SMS, który otrzymasz od Brutto.pl na podany wcześniej numer telefonu.

 

Fundusze będą u Ciebie błyskawicznie

Pozyskane środki trafią na Twoje konto jeszcze w dniu podpisania umowy. Wpłata zostanie zrealizowana przelewem ekspresowym, dzięki czemu środki będą od razu do Twojej dyspozycji.

Dzięki szybkiemu dostępowi do środków możesz rozwinąć handel elektroniczny, rozszerzyć zakres usług, wznieść własną firmę na znacznie wyższy poziom, zainwestować w szkolenia dla pracowników, jeszcze lepiej dopasować sklep do wymagań klientów i nadać szybsze tempo rozwoju twojego przedsiębiorstwa.

 • Dodatkowe fundusze dla przedsiębiorstwa w wysokości do 50 000 zł
 • Jasne warunki i środki na koncie nawet w 60 minut
 • Spłata dopasowana do możliwości finansowych
 • Bez kontroli w BIK i poręczenia
 • Bez papierowych dokumentów
 • Brak ukrytych kosztów
 • Bez rozmów z inwestorami
 • Nowoczesny model biznesowy

Już nie musisz szukać inwestorów

Jeżeli do tej pory Twoją nadzieją były fundusze europejskie lub środki pochodzące od inwestorów branżowych, możesz głębiej odetchnąć. Dotacje unijne na rozwój firmy wiążą się z koniecznością spełnienia szeregu warunków i dostarczenia licznej dokumentacji. W przypadku Brutto.pl dofinansowanie możesz zdobyć nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku przez internet.

Nie musisz już szukać instytucji, która pożyczy Ci środki na rozpoczęcie działalności lub na jej rozwój. W zależności od Twoich potrzeb, możesz zdobyć nawet 50 000 zł na dowolny cel związany z prowadzeniem firmy. Nie musisz szukać funduszy instytucjonalnych, czy martwić się o dostosowanie firmy do jakichś wymagań.

Możesz szybko pozyskać środki i rozwinąć biznes np. poszerzając umiejętności zespołu, dzięki dopasowanym kursom i szkoleniom. W biznesie liczy się odpowiednie przygotowanie, doświadczenie, umiejętność analizy sytuacji, czasami aktywność w lokalnych grupach działania lub uczestnictwo w programie regionalnym... Dotacje unijne (tzw. fundusze europejskie) dają duże możliwości, ale znacznie trudniej je pozyskać.

Skorzystaj z sytuacji

Dzięki Brutto.pl możesz zdobyć fundusze, bez względu na to czy twoja firma działa na zachodzie czy wschodzie Polski, czy łączą cię z kimś jakieś zależności, czy masz 'dojście' do inwestora, czy masz status spółki, itp.

Możesz rozwinąć biznes jak każdy inny przedsiębiorca sprzedający produkty lub usługi, a do pozyskania środków potrzebujesz wyłącznie komputera z dostępem do internetu.

Usługi finansowe, które pomogą Twojej firmie

Uzyskanie finansowania jeszcze nigdy nie było tak proste – instrumenty zwrotne (czyli środki unijne) są obwarowane wieloma wymaganiami, a środki z Brutto.pl można mieć nawet w godzinę.


Finansowanie dla e-commerce

Sprawdź ofertę

 • Wniosek online
 • Bez sprawdzania w BIK
 • Max. kwota: 50 000 zł