Logistyka

W tej kategorii znajdziesz usługi związane z kolekcjonowaniem zamówień oraz ich dostawą do domu, do automatu paczkowego lub do punktu – również za granicę.

Logistyka jest jednym z kluczowych elementów w procesie sprzedaży internetowej. Aby realizacja zamówień w sklepie internetowym mogła przebiegać bez zarzutu, konieczne jest nawiązanie współpracy z zaufanymi i sprawdzonymi podmiotami. W klasycznym modelu sprzedaży przez internet, to sprzedawca kolekcjonuje zamówienie klienta, pakuje je i nadaje na wskazany adres, np. za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jeżeli działasz właśnie w takim modelu, możesz skorzystać z usług oferowanych przez współpracujące z nami firmy kurierskie. Dzięki temu będzie w stanie zaoferować swoim klientom ich ulubione metody dostawy – do domu, do automatu paczkowego, do różnych punktów odbioru, itd. Dostępność różnych metod dostawy jest jednym z czynników, wpływających na decyzje zakupowe klientów, dlatego warto o nie zadbać.

Innym z dostępnych modeli logistycznych jest tzw. fulfillment, który zakłada, że firma zewnętrzna przejmuje obsługę zamówień, w tym magazynowanie towarów, ich pakowanie, wysyłkę do klienta, a nawet zarządzanie zwrotami. Rola sprzedawcy ogranicza się do prezentacji oferty i pozyskiwania klientów. W katalogu dostępnych usług znajduje się m.in. fulfillment za granicą, dzięki czemu możesz rozwijać sprzedaż zagraniczną bez konieczności organizacji załego procesu logistycznego, który jest jeszcze bardziej złożony, niż w przypadku sprzedaży krajowej. Angażując do współpracy zaufanego partnera, możesz działać na znacznie większą skalę i sukcesywnie powiększać zyski, nie ponosząc przy tym dużych kosztów na inwestycje.

Dostępne usługi są świadczone wyłącznie przez sprawdzone podmioty o ugruntowanej pozycji na rynku. Poza usługami logistycznymi możesz również skorzystać z usług marketingowych, finansowych, administracyjnych i informatycznych. Katalog usług jest tak skomponowany, by każdy sprzedawca internetowy znalazł w nim, to czego w danej chwili potrzebuje – od dostawców hostingu i usług SEO, przez profesjonalnych marketingowców, po sprawdzone firmy kurierskie. Jeżeli wśród dostępnych usług brakuje tej, która aktualnie potrzebujesz, by rozwinąć swój biznes internetowych – zgłoś swoją potrzebę za pośrednictwem formularza kontaktowego, a postaramy się znaleźć firmę, z którą będziesz mógł nawiązać współpracę. Rynek e-commerce w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, nie brakuje profesjonalnych usługodawców, którzy sprawią, że Twoja oferta będzie w pełni dopasowana do potrzeb i oczekiwań klientów, również w zakresie dostarczania zamówień pod wskazany przez kupującego adres.